wtorek, 4 października 2016

Przesyłeczka mała lecz fajna

Witajcie :D Dawno mnie tu nie było i teraz jestem też tak na szybko . Szkoła i inne pierdoły zabierają mnóstwo czasu i z wysyłaniem są problemy . Pewnie zacznę coś jak jakieś wolne się pojawi . Dziś do mnie dotarła przesyłeczka po telefonicznym kontakcie . Było to kawałek czasu temu i myślałem że już nie nadejdzie ale dziś kurier się i pokazał i jest :D 
Agencja Ochrony ATENA SECURITY Sp. z o. o. jest koncesjonowanym podmiotem specjalizującym się w kompleksowej ochronie osób i mienia.
Od początku swojej działalności stawiamy na jakość i skuteczność świadczonych usług, co możliwe jest naszym zdaniem dzięki odpowiedniemu zarządzaniu, doskonaleniu kadr, wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych oraz dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów.
Proponowany przez nas pakiet usług obejmuje zapewnienie wszelkich niezbędnych środków do zorganizowania oraz utrzymania optymalnego poziomu bezpieczeństwa chronionych przez nas obiektów.
W zależności od potrzeb, sugestii oraz możliwości finansowych klienta, skutecznie pomagamy w opracowaniu określonej koncepcji ochrony, pozwalającej na ustalenie optymalnej wersji proponowanych usług i rozwiązań mających za zadanie spełniać oczekiwania Klienta, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości realizacji kontraktu.

Politykę firmy oparliśmy na konsekwentnej realizacji określonej koncepcji bezpieczeństwa, w naszych działaniach kierujemy się zasadami, które gwarantują zachowanie wymaganych norm bezpieczeństwa w zakresie wszystkich świadczonych przez nas usług.
                           Niestety loga znaleźć nie mogę :/
W przesyłce otrzymałem:
-kubek
-smycz
-długopis
-brelok
Dziękuje serdecznie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz